Želatinos sidabro procesas yra dažniausiai naudojamas cheminis procesas nespalvotoje fotografijoje ir yra pagrindinis šiuolaikinės analoginės spalvotos fotografijos cheminis procesas. Filmai ir spausdinimo popieriai, skirti fotografuoti analogiškai, retai kada remiasi bet kokiu kitu cheminiu procesu, kad užfiksuotu vaizdą. Sidabro druskų suspensija želatinoje padengiama ant pagrindo, tokio kaip stiklas, lankstus plastikas ar plėvelė, ar popierius . Šios šviesai jautrios medžiagos yra stabilios įprastomis laikymo sąlygomis ir gali būti veikiamos ir apdorojamos net daugelį metų po jų pagaminimo. Šis metodas atrastas 1850–1880 m. kaip tuo metu vyraujančio šlapio kolodijaus proceso patobulinimas.
Fotomenininkas, gimęs 1961m. Kaune. 1987 m. baigė vizualinio dizaino studijas dailės akademijos Klaipėdos fakultete. Nuo 1986 m. dalyvauja parodose, gyvena Klaipėdoje.
Šiame filme Remigijus Treigys pasakoja apie savo požiūrį į meninę fotografija, pasakoja apie sidabro želatinos fotografinę techniką, kurią naudoja kurdamas savo fotografijas, dalinasi savo technologiniais ir filosofiniais pastebėjimais.